Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Ücretsiz E-Ticaret Sitesi

 

 

Ücretsiz E-Ticaret Paketi Param & ParafSoft İş Ortaklığı

 

Aylık veya Yıllık Paket Ücreti Yoktur !  %100 Mobil Uyumlu - Param Pos Sanal Pos Altyapısı ile kredi kartlarından ödeme alma imkanı - kredili kargo ile özel anlaşmalı fiyatlardan kargo gönderimi imkanları mevcuttur. 

 

  Sistemin ücretsiz olarak kullanmı için Param Sanal Pos ile özel anlaşmalı olduğumuz sanal pos üzerinden aylık sadece 2990 TL ödeme alması yeterlidir. Farklı bir sanal pos veya altyapı kullanımı pakette yoktur, tüm ödemeler sadece Param Sanal Pos ile alınır. Bu tutara siteden alınan ödemeler ve param linkle direk ödeme sisteminden alınan tüm ödemeler dahildir. 

 

  Tek çekim oranı %4.99 - 30 gün valörlüdür. Yani aldığınız bir ödeme 30 gün sonra hesabınıza gönderilir. Ertesi gün ödeme seçeneği ile oran %5.99 tur. Paket alım sonrası bu seçeneğin belirtilmesi yeterlidir.

 

Aylık 2990 TL altında ödeme alınması durumunda Sanal Postan o ay içinde geçen toplam tutar 2000 TL altında ise alınacak ücret 149 TL + kdv dir, 2000 TL üstündeyse 99 TL+ kdv dir. Yani postan hiç bir ödeme almasanız dahi paket için aylık ödenecek maximum tutar 149 TL+ kdv dir. 

 

 Paketle birlikte kredili kargo sistemimiz herhangi bir kargo ile anlaşmanıza ihtiyaç olmadan 8.41 tl den başlayan fiyatlarla Aras veya UPS ile kargo göndermenizi sağlar. Kredili kargo sisteminde kapıda ödeme ve alıcı ödeme yoktur. Sisteme gelen siparişlerinizi veya bilgilerini manuel olarak gireceğiniz kargo gönderilerinizi kredili kargo sistemimiz aracılığı ile gönderebilirsiniz. 

 

 Paket özellikleri e-ticaret paketleri sayfamızda belirtilmiş olup pakete ekleme çıkarma yapılmamaktadır. Paket %100 Mobil uyumlu 9 Tema - Parampos Sanal Pos Altyapısı - Aras Kredili kargo sistemi ile birlikte sunulmaktadır. Alan adınıza kurulum yapılır SSL ve Hosting Ücretsizdir.

 

 Siteniz kurulmadan önce 299 TL+ kdv tek seferlik bir kurulum ve güvence bedeli ödemesi alınır. Güvence bedelinin iadesi yoktur. Aylık veya yıllık değildir tek seferliktir. Paketi kullanan müşterilerimiz için yukarıda belirtilen 2990 TL lik pos kullanımı dışında ek bir şart yoktur ve paketi istedikleri zaman iptal edebilirler. Güvence bedeli ödemesi için tıklayınız

 

 Paketlerde trafik aşım ücreti - limiti yoktur. Yukarıda bahsedildiği şekilde pos kullanımı yapılmaması durumunda tek ödenecek tutar 199 TL + kdv lik aylık ücrettir.

Sorularınız için Whatsapp Sipariş Destek Hattı

 

 

 152
Tekil Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edilmiştir.